Tatil Kredileri - Forexwi

Tatil Kredileri

 

 

Yaz aylarının ortasına geldiğimiz şu günlerde herkes tatil planlarını devreye sokmaya başladı. Tüm yılın yorgunluğunu tatilde atmayı planlayan insanlar yurtiçi ya da yurtdışı tatil beldelerine gitmek için hazırlanıyor. Ancak tatil için de belli bir harcamanın gerekli olduğu aşikâr. Tatil yapmak için yeterli nakdi bulunmayanlar ise şehirde kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Ancak bankalar buna bir çözüm getirmek adına çeşitli tatil kredileri sunuyor. Düşük faizli ve bol vadeli bu krediler sayesinde herkes hayalindeki tatili gerçekleştirebiliyor. Alınacak olan bu kredilerin şartları da diğer krediler ile hemen hemen aynı. Eğer taksiti ödeyebilecek sigortalı bir işe ve yeterli kredi notuna sahipseniz kolaylıkla bu kredileri çekebiliyor ve hayalinizdeki tatili gerçekleştirebiliyorsunuz. İşte detaylar.

 

 Tatil için Tatil Kredisi

 

Tatili yalnızca yurtiçi ile sınırlamak istemeyenlere müjde veren bankalar bulunabiliyor . Üstelik hem yurtiçi, hem de yurtdışı seyahatlerini bu krediler ile  finanse edebilirisiniz. Üstelik 48 aya varan vade seçenekleri ile rahat bir ödeme planı sunulabilmekte. Bu krediye başvurmak için son 2 aya ait maaş bordrosu, vergi mükellefleri için vergi levhası, emekliler için maaş cüzdanı ve var ise ek gelir belgelerinin sunulması gerekiyor. Krediye ilgili banka şubelerinden başvurmak mümkün. Ayrıca internet üzerinden kredi şimdi adımından ya da SMS ile başvuru yapmak da mümkün.

Müşterileri rahat rahat tatil yapsın diyen uygun faiz oranı ile pek çok banka  tatil kredisi verebiliyor.Üstelik bu krediden 20 bin TL’ye kadar faydalanmak bazı bankalarda mümkün. Minimum ise 3 bin TL çekilebiliyor. Örneğin 3 bin ile 4.999 TL arası kredi çekecekler yüzde 1.19 faiz oranından 12 ay vade ile faydalanabileceği bankalar da mevcut. Ancak vade 13 ile 24 ay arasında uygulanır ise bu faiz otomatikman yüzde 1.29 oluyor. Ayrıca bu kredi yalnızca yurtiçi tatillerinde geçerli. Krediden faydalanmak isteyen kişilerin bilmesi gereken diğer bir ayrıntı da sigorta bedelinin ve diğer masrafların olduğu.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

, Elektronik Sigara,One Hit Wonder, Kredi notu nasıl hesaplanır